urunilani.com hoşgeldiniz!

Şehir Hayatını Kolaylaştıracak Mobil Uygulamalar
no image

Şehir Hayatını Kolaylaştıracak Mobil Uygulamalar

main

Herkesin bırakıp gitmek istediği, trafiğinde bekleyeceğime tarlalarında domatesler ekerim dediği şehir hayatının içine çekilen bünyenin dışarı çıkması oldukça zor bir durum. Şehir hayatının bağımlısı olduğunuz her anda şehirden kaçıp gitme isteğiniz eşit orantıda kendini gösteriyor fakat sonuçta herkes şehirde kalıyor. Gidenlere imreniliyor ama her şeyi bırakıp gitmek cesaret istiyor.

İşte şehir hayatının zorluklarını teknoloji yardımı ile bertaraf edebilir, çağın nimetlerinden gerçek bir şehirli gibi yararlanabilirsiniz. Trafik çilesi, yanlış, ama çok yanlış edilen hava durumu tahminleri, acil sağlık problemlerinin çözümü için “Nerede bu eczane?” stresi ve normalde karınca gibi gezinen ama siz aradığınızda bir türlü etrafta olmayan taksiler yüzünden yaşadığınız gerginlikleri ve daha fazlasını azaltacak mobil uygulamaları telefonunuza indirebilirsiniz. Hem taşınabilir şarj aletleri sayesinde “Şarjım bitti şimdi ne olacak?” derdini yaşamadan.

iEczane

27 binin üzerinde eczane bulunduran iEczane uygulaması, size en yakın eczaneyi harita üzerinden karşınıza çıkarıyor. Özellikle nöbetçi eczaneler konusunda işinizi oldukça kolaylaştıran bu uygulama, büyük şehirlerin en önemli problemlerinden birine çözüm getiriyor. Akıllı telefonunuzun hayat kurtaran, ağrı-sızı dindiren uygulaması.

AccuWeather

AccuWeather’ın üne kavuşmasının en önemli nedeni, en doğru tahmini çıkarabiliyor olması. Yaklaşık bir bilgi olan hava durumu bilgisi konusunda her zaman şüpheye kapılan, “Televizyon 20 derece diyorsa, 15 dereceye kadar yolu var ben bir mont giyeyim.” dedikten sonra sokakta cayır cayır yanan bünyelere çözüm getiriyor. AccuWeather’a her zaman güvenebilirsiniz.

Bitaksi

Belki de son dönemlerin en hayat kurtaran uygulaması Bitaksi, büyük bir bilinmezliği ortadan kaldırıyor. Acaba taksi geçecek mi şüphesinden kurtuluyorsunuz. Bitaksi ile size en yakın aracı yönlendiren uygulama, ulaşım konusunda ciddi bir çığır açtı.

Trafi Türkiye

Trafi Türkiye, ülkemizin büyük şehirleri için faydalanabileceğiniz, anlık trafik durumunu karşınıza çıkaran ve yollardaki trafik durumunu bildiren bir uygulama. Bu uygulama sayesinde gideceğiniz yere, trafiğe takılmadan ulaşabilirsiniz.

Bankacılık Uygulamaları

Sokak sokak bankamatik aramak, yapacağınız küçük bir işlem için sıra beklemek gibi tüm bankacılık işlemlerini unutabileceğiniz tek şey bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz bir mobiluygulama. Kullandığınız bankanın mobil uygulamasına geçiş yaptığınız zaman büyük bir rahatlık hissedecek ve vakit kaybetmeden parasal tüm işlemlerinizi çözebileceksiniz.