urunilani.com hoşgeldiniz!

Sony, Android 7.0 Beta Programını Başlattı

Sony, Android 7.0 Beta Programını Başlattı

Android ekosisteminde güncelleme sicili en iyi üreticilerden biri olan Sony’den Android 7.0 Nougat hamlesi geldi. Japon üretici 2016 yılı amiral gemisi akıllı telefonu Xperia X Performance modeli için Android 7.0 beta programının başlattı. 

Finlandiya, Danimarka, İsveç, Litvanya, Estonya, Letonya, İzlanda, İtalya, İspanya, Portekiz ve Hollanda’da Xperia X Perfromance kullanıcılarının beta programına kayıt işlemi için süreç başlamış durumda.

Sony hatırlanacağı üzere geçen yıl temmuz ayında Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact akıllı telefonlar için de Android 6.0.1 beta programını başlatmıştı.

Sony en iyi Android 7.0 deneyimini sunmayı hedefliyor

Xperia X Performance için başlatılacak Android 7.0 beta programında kayıtlı kullanıcılar için bir iletişim kanalı da oluşturulacak. Kullanıcılar bu sayede beta programı kapsamında beliren sorunlara ilişkin etkileşimde kalarak, yeni Android sürümünde en iyi deneyimi oluşturmak için çabalayacak.

Xperia X Performance modeli ne yazık ki ülkemizde satışa sunulmadı, ancak programın başlayacağı ülkelerden birinde ikamet ediyorsanız buradaki link aracılığıyla kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

Sony Xperia X İnceleme

Sony’nin yeni akıllı telefon serisi Xperia X inceleme videosuyla karşınızdayız. Bakalım Sony’nin…

Sony’nin Android 7.0 beta programına yeni Xperia akıllı telefonlar dahil edip etmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Geçen yıl Xperia Z3 Compact’ın programa sonradan dahil edildiği göz önüne alındığında, Xperia X sahipleri de Android 7.0 sürümünü çok öncede tecrübe etme şansı yakalayabilir.

:: Sony’nin güncelleme dağıtımı noktasındaki tutumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/sony-android-70-beta-programini-baslatti-74313