25x80 ısıtıcı ( kuluçka makinesine ve civciv büyütmeye uygun )

/ / Favorilere Ekle 11

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-217275
Ayrıntılar kuluçka ısıtmaya civciv büyütmeye birebirdir. 50watt’tır 220 v ile calişir 220 v çıkışları hazırdır. ısıtma alanında istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. sayın müşterilerimiz ürünü lütfen termostatla kullanınız!!! termostatlı modeller mağazamızda mevcuttur. tek termostat, karbon film ısıtıcıya bağlanmış kullanıma hazır termostat satışlarımız mevcuttur lütfen mağazamızı ziyaret ediniz.  civciv ölümleri son bulsun  sayın müşterilerimiz,     n11 ile size bir tık kadar yakınız. ücretiz kargo ile ürünümüz kapınıza kadar teslim. mağaza olarak her zaman  müşterilerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ürün rexva markadır, seçeneklerde olmadığından eklenemedi. paket içeriği = 1 adet 25×80 ısıtıcı film Teslimat Bilgileri En geç 10 Nisan Salı günü kargoya verilir. saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır.
     

En Hesaplı Fiyat
17.90TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar kuluçka ısıtmaya civciv büyütmeye birebirdir. 50watt’tır 220 v ile calişir 220 v çıkışları hazırdır. ısıtma alanında istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. sayın müşterilerimiz ürünü lütfen termostatla kullanınız!!! termostatlı modeller mağazamızda mevcuttur. tek termostat, karbon film ısıtıcıya bağlanmış kullanıma hazır termostat satışlarımız mevcuttur lütfen mağazamızı ziyaret ediniz.  civciv ölümleri son bulsun  sayın müşterilerimiz,     n11 ile size bir tık kadar yakınız. ücretiz kargo ile ürünümüz kapınıza kadar teslim. mağaza olarak her zaman  müşterilerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ürün rexva markadır, seçeneklerde olmadığından eklenemedi. paket içeriği = 1 adet 25×80 ısıtıcı film Teslimat Bilgileri En geç 10 Nisan Salı günü kargoya verilir. saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır. pazar günü verilen siparişler pazartesi kargolanır.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani