Etimaden BORON Matik Doğal Mineralli Temizlik Ürünü 4 Kg

/ / Favorilere Ekle 27

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-255015
Ayrıntılar Borla Gelen Doğal Temizlik Petro-Kimya ürünlerinden elde edilen modern deterjanlar birçok madde içermektedir. Bu maddelerin en önemlileri, Yüzey aktif maddeler (surfactants), Builders Beyazlatıcılardır. Deterjanlarda beyazlatıcı olarak başlıca iki madde, aktif oksijen ve klor kullanılmaktadır. Deterjan kompozisyonunda aktif oksijen kaynağı olarak kullanılan başlıca maddeler sodyum perborat ve sodyum perkarbonattır. Klor kaynağı olan başlıca madde ise sodyum hipoklorür’dür. Bor bileşikleri doğal bir temizlik maddesi olup 1800’lü yıllardan beri kullanılmaktadır. Yeryüzünden çıkarılan bor madeninden kimyasal bir işleme maruz kalmadan sadece fiziksel bir işlem sonucu boraks ürünü elde edilmektedir. Boraks; sodyum, su, oksijen ve bordan meydana gelen doğal bir bileşiktir. Boratlar; leke çıkarma işlemini kolaylaştırma ve ağartma, enzimleri stabilize etme, alkali tamponlama, suyu yumuşatma ve sürfaktan olarak kulla
     

En Hesaplı Fiyat
21.90TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Borla Gelen Doğal Temizlik Petro-Kimya ürünlerinden elde edilen modern deterjanlar birçok madde içermektedir. Bu maddelerin en önemlileri, Yüzey aktif maddeler (surfactants), Builders Beyazlatıcılardır. Deterjanlarda beyazlatıcı olarak başlıca iki madde, aktif oksijen ve klor kullanılmaktadır. Deterjan kompozisyonunda aktif oksijen kaynağı olarak kullanılan başlıca maddeler sodyum perborat ve sodyum perkarbonattır. Klor kaynağı olan başlıca madde ise sodyum hipoklorür’dür. Bor bileşikleri doğal bir temizlik maddesi olup 1800’lü yıllardan beri kullanılmaktadır. Yeryüzünden çıkarılan bor madeninden kimyasal bir işleme maruz kalmadan sadece fiziksel bir işlem sonucu boraks ürünü elde edilmektedir. Boraks; sodyum, su, oksijen ve bordan meydana gelen doğal bir bileşiktir. Boratlar; leke çıkarma işlemini kolaylaştırma ve ağartma, enzimleri stabilize etme, alkali tamponlama, suyu yumuşatma ve sürfaktan olarak kullanılan malzemenin performansı artırmak gibi özelliklerinden dolayı temizlik sektöründe önemli bir yere sahip olup temizlik sektöründe daha etkin şekilde kullanılması için Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Petrol türevlerinden meydana gelen deterjanlarının insan sağlığı ve çevre açısından sakıncaları göz önüne alındığında boraks doğallığıyla ön plana çıkmaktadır. Boratlar, birçok farklı şekillerde çamaşır deterjanları, ev veya endüstriyel tipi temizleyiciler ile kişisel bakım ürünleri imalatında kullanılır. Borat ve perboratlar deterjanlara kazandırdıkları avantajlar şunlardır: Alkalin tamponlama ve pH kontrolü, Su yumuşatma (karmaşık bir çözünebilir kalsiyum kompleksi üreterek), Yüzey aktif maddesinin performansını artırmak, Kirin yüzeye yeniden yapışmasını önlemek, Perboratların ağartma özelliğine sahip olması, Enzim stabilizasyonu, Kişisel bakım ürünlerinde bakteri ve mantarların üremesini engellemektir. Eti Maden’in piyasada halihazırda genel amaçlı Boron Bor Temizlik Ürünü, Beyazlar, Renkliler ve Tül olmak üzere 4 ürün çeşidi mevcuttur. Koli içi 4 Kg X 5 Adet Teslimat Bilgileri En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir. Anadolu bulvarı macunmahallesi 177. Cadde No: 15 PK.06105 Yenimahalle/ Ankara/ Türkiye – Hafta içi saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. – 14:00 dan sonra, Cumartesi – Pazar günleri ve Resmi tatil günleri verilen siparişler takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir. – Tarafınıza ulaşan kargoda kutusunda, poşetinde veya ambalajında ezilme, kırılma, akma, çatlama gibi bir durum fark ederseniz kargo firmasından tutanak tutmalarını isteyiniz. Aksi takdirde kargo iadesi kabul edilemez. Tutanak tuttuğunuz ürünü iade – değişim kısmından kod oluşturarak getiren kargo görevlisine tekrar verebilirsiniz. Yeni ürününüz en hızlı şekilde tarafınıza tekrar ulaştırılacaktır.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani