Piksel Aqua Su Arıtma Cihazı Musluğu

/ / Favorilere Ekle 3

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-258827
Ayrıntılar HER TÜRLÜ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZLARINA UYGUNDUR.KALİTELİ ÜRÜN. 60 MM UZUNLUĞUNDA VİDALI BAĞLANTI  EMSALLERİNDEN OLDUKCA UZUN OLUP HER TÜRLÜ 60 MM KADAR KALIN TEZGAHA BAĞLANTI YAPABİLİRSİNİZ UZATMA APARATINA GEREK DUYMAZSINIZ. **** BİZDEKİ TÜM ÜRÜNLER ORJİNALLLLL****** Teslimat Bilgileri En geç 12 Temmuz Cuma günü kargoya verilir. Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır: Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz. Ücretsiz Kargo İçin Ücret Talep Edilirse:Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan ürünlerle ilgili bazen kargo firmasından kaynaklanan hatadan dolayı kargo ücret
     

En Hesaplı Fiyat
63.25TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar HER TÜRLÜ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZLARINA UYGUNDUR.KALİTELİ ÜRÜN. 60 MM UZUNLUĞUNDA VİDALI BAĞLANTI  EMSALLERİNDEN OLDUKCA UZUN OLUP HER TÜRLÜ 60 MM KADAR KALIN TEZGAHA BAĞLANTI YAPABİLİRSİNİZ UZATMA APARATINA GEREK DUYMAZSINIZ. **** BİZDEKİ TÜM ÜRÜNLER ORJİNALLLLL****** Teslimat Bilgileri En geç 12 Temmuz Cuma günü kargoya verilir. Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır: Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz. Ücretsiz Kargo İçin Ücret Talep Edilirse:Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan ürünlerle ilgili bazen kargo firmasından kaynaklanan hatadan dolayı kargo ücretini siz değerli müşterilerimizden talep edebilmektedirler. Bu durum karşısında kesinlikle kargo teslim almayınız. Bize bilgilendirme yaptığınız anda kargo şirketi ile irtibata geçerek bu durumu düzeltebiliriz.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani