Samsung 49NU7100 49\

/ / Favorilere Ekle 4

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-257427
Ayrıntılar Curved (Kavisli) Hayır Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160 Çözünürlük 4K Ultra HD Dahili Uydu Alıcı Var DLNA Var Ekran Ebatı 49 inç / 124 cm Ekran Formatı 16:9 Giriş / Çıkış Portları USB Görüntü Tarama Hızı 1300 Hz Görüntü Teknolojisi LED HDMI Girişleri 3 İşletim Sistemi Tizen Model Yılı 2018 Pc Bağlantısı Yok Scart Yok Ses Çıkışı 20 W Smart TV Var Tuner Var Ürün Ağırlığı (NET) (kg) 13.2 Wi-Fi Var Teslimat Bilgileri En geç 14 Haziran Cuma günü kargoya verilir. Değerli Müşterimiz, İncelediğiniz bu ürün, sistemde belirtilen süre içerisinde hazırlanıp, Aras Kargo ile tarafınıza en güvenli ve hızlı biçimde ulaştırılır. Mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerinizde ‘Kargo Ücretsizdir’ Ürününüzü teslim alma esnasında kontrolünü yapıp teslim alınız. Yaşanacak herhangi bir sorunda lütfen mağazamız ile iletişime geçiniz. Aksi halde iade değişim politikası geçerli olmay
     

En Hesaplı Fiyat
3,690TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Curved (Kavisli) Hayır Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160 Çözünürlük 4K Ultra HD Dahili Uydu Alıcı Var DLNA Var Ekran Ebatı 49 inç / 124 cm Ekran Formatı 16:9 Giriş / Çıkış Portları USB Görüntü Tarama Hızı 1300 Hz Görüntü Teknolojisi LED HDMI Girişleri 3 İşletim Sistemi Tizen Model Yılı 2018 Pc Bağlantısı Yok Scart Yok Ses Çıkışı 20 W Smart TV Var Tuner Var Ürün Ağırlığı (NET) (kg) 13.2 Wi-Fi Var Teslimat Bilgileri En geç 14 Haziran Cuma günü kargoya verilir. Değerli Müşterimiz, İncelediğiniz bu ürün, sistemde belirtilen süre içerisinde hazırlanıp, Aras Kargo ile tarafınıza en güvenli ve hızlı biçimde ulaştırılır. Mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerinizde ‘Kargo Ücretsizdir’ Ürününüzü teslim alma esnasında kontrolünü yapıp teslim alınız. Yaşanacak herhangi bir sorunda lütfen mağazamız ile iletişime geçiniz. Aksi halde iade değişim politikası geçerli olmayacaktır. Taşıma esnasında yaşanacak sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Lütfen ürün elinize ulaştığında Memnuniyetinizi veya Memnuniyetsizliğinizi bizimle yorumlarda paylaşın.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani