Su Arıtma Cihazı Filtresi 8 Filtre 12 Aşamalı Tam Set

/ / Favorilere Ekle 5

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-258813
Ayrıntılar Tüm kapalı kasa, tezgah altı cihazlarla uyumludur. 8 filtre, 12 filtrasyon aşaması içermektedir. Dünya lideri LG Chem Membran teknolojisi kullanılmaktadır. 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre ·        GAC Karbon Filtre (UDF) ·         Blok Karbon Filtre (CTO) ·         Inline Coconat Post Karbon Filtre(Tatlandırıcı) ·         Inline 5 li Mineral Filtre       Inline Gold Mineral Filtre      Inline Detox Filtre ·         80 GPD LG Membran Teslimat Bilgileri En geç 12 Temmuz Cuma günü kargoya verilir. Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır: Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız.
     

En Hesaplı Fiyat
245TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Tüm kapalı kasa, tezgah altı cihazlarla uyumludur. 8 filtre, 12 filtrasyon aşaması içermektedir. Dünya lideri LG Chem Membran teknolojisi kullanılmaktadır. 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre ·        GAC Karbon Filtre (UDF) ·         Blok Karbon Filtre (CTO) ·         Inline Coconat Post Karbon Filtre(Tatlandırıcı) ·         Inline 5 li Mineral Filtre       Inline Gold Mineral Filtre      Inline Detox Filtre ·         80 GPD LG Membran Teslimat Bilgileri En geç 12 Temmuz Cuma günü kargoya verilir. Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır: Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz. Ücretsiz Kargo İçin Ücret Talep Edilirse:Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan ürünlerle ilgili bazen kargo firmasından kaynaklanan hatadan dolayı kargo ücretini siz değerli müşterilerimizden talep edebilmektedirler. Bu durum karşısında kesinlikle kargo teslim almayınız. Bize bilgilendirme yaptığınız anda kargo şirketi ile irtibata geçerek bu durumu düzeltebiliriz.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani