Sunny SN024LED033/0202B 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı Led TV

/ / Favorilere Ekle 5

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-257405
Ayrıntılar Sunny 24″ / 61 Ekran Uydu Alıcılı Led TV   3D Desteği : Yok Ambilight : Yok Curved (Kavisli) : Hayır Çözünürlük (Piksel) : 1366 x 768 Çözünürlük : HD Dahili Uydu Alıcı : Var Ekran Ebatı : 24 inç / 61 cm Ekran Formatı : 16:9 Giriş / Çıkış Portları : USB Görüntü Tarama Hızı : 50 Hz Görüntü Teknolojisi : LED HDMI Girişleri : 1 İşlemci Çekirdek Sayısı : Yok İşletim Sistemi : Yok Scart : 1 x Scart Ses Çıkışı : 6 W x 2 Smart TV : Hayır Tuner : Var USB Bağlantısı : 1 Uydu Alıcısı : Dahili Uydu Alıcısı Video Formatı : Hd Ready Garanti Süresi : (Ay) 24   Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir Teslimat Bilgileri En geç 11 Haziran Salı günü kargoya verilir. Saat 13:00 ten önce verilen tüm ürünler siparişleri en geç eretesi gün kargoya teslim edilmektedir. Lütfen kargolarınızı teslim alırken kargo görevlisi ile birlikte kontrol ediniz. Hasarlı koliler için lütfen tutanak tutturu
     

En Hesaplı Fiyat
739TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Sunny 24″ / 61 Ekran Uydu Alıcılı Led TV   3D Desteği : Yok Ambilight : Yok Curved (Kavisli) : Hayır Çözünürlük (Piksel) : 1366 x 768 Çözünürlük : HD Dahili Uydu Alıcı : Var Ekran Ebatı : 24 inç / 61 cm Ekran Formatı : 16:9 Giriş / Çıkış Portları : USB Görüntü Tarama Hızı : 50 Hz Görüntü Teknolojisi : LED HDMI Girişleri : 1 İşlemci Çekirdek Sayısı : Yok İşletim Sistemi : Yok Scart : 1 x Scart Ses Çıkışı : 6 W x 2 Smart TV : Hayır Tuner : Var USB Bağlantısı : 1 Uydu Alıcısı : Dahili Uydu Alıcısı Video Formatı : Hd Ready Garanti Süresi : (Ay) 24   Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir Teslimat Bilgileri En geç 11 Haziran Salı günü kargoya verilir. Saat 13:00 ten önce verilen tüm ürünler siparişleri en geç eretesi gün kargoya teslim edilmektedir. Lütfen kargolarınızı teslim alırken kargo görevlisi ile birlikte kontrol ediniz. Hasarlı koliler için lütfen tutanak tutturunuz. Ürün değişimi yada iadesi için lütfen bir süre ürün kutu ve kolilerine zarar vermeden saklayınız.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani