Vestel 22FA5100 22 inç 56 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Led Tv

/ / Favorilere Ekle 4

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-257439
Ayrıntılar Super Dinamik Kontrast En açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı artıran Vestel LED TV’lerde karanlık sahneleri bile daha net ve canlı izleme keyfi sizi bekliyor. HDMI Girişi HDMI girişi sayesinde, HDMI arabirimine sahip diğer ürünlerinizi televizyonunuza aynı anda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan doğrudan televizyonunuza doğru yüksek hızlı aktarımını sağlar. PC Girişi PC girişi sayesinde televizyonunuzu aynı zamanda bilgisayar monitörü olarak da kullanabilirsiniz. Genel Özellikler Ekran Tipi (Panel) Slim LED Ekran Boyutu Kategori (cm/inç) 22”/ 55 cm Seri Color Serisi Ekran Boyutu (inç/cm) 22 inç / 55 cm Görüntü Teknolojileri Dinamik Kontrast Oranı Super Dinamik Kontrast Çözünürlük Full HD (1920 x 1080) Smart Özellikler Smart TV Yok Ses Özellikleri Ses Çıkış Gücü 2 x 2,25 W Ses Kalitesi German + Nicam Streo Bağlantılar PC Girişi (VGA) Va
     

En Hesaplı Fiyat
969TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Super Dinamik Kontrast En açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı artıran Vestel LED TV’lerde karanlık sahneleri bile daha net ve canlı izleme keyfi sizi bekliyor. HDMI Girişi HDMI girişi sayesinde, HDMI arabirimine sahip diğer ürünlerinizi televizyonunuza aynı anda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan doğrudan televizyonunuza doğru yüksek hızlı aktarımını sağlar. PC Girişi PC girişi sayesinde televizyonunuzu aynı zamanda bilgisayar monitörü olarak da kullanabilirsiniz. Genel Özellikler Ekran Tipi (Panel) Slim LED Ekran Boyutu Kategori (cm/inç) 22”/ 55 cm Seri Color Serisi Ekran Boyutu (inç/cm) 22 inç / 55 cm Görüntü Teknolojileri Dinamik Kontrast Oranı Super Dinamik Kontrast Çözünürlük Full HD (1920 x 1080) Smart Özellikler Smart TV Yok Ses Özellikleri Ses Çıkış Gücü 2 x 2,25 W Ses Kalitesi German + Nicam Streo Bağlantılar PC Girişi (VGA) Var Kulaklık Çıkışı Var DVI Ses Girişi Var Kompozit Girişi (AV) Var RF Girişi (Karasal/Kablo) Var USB Girişi Sayısı 1 HDMI Girişi Sayısı 1 Tuner Analog Tuner Var Aksesuarlar Uzaktan Kumanda İçin Pil Var Uzaktan Kumanda Var Vestel 22FA5100 22 inç 56 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Led Tv Özellikleri Televizyon Tipi LED Televizyon Ekran Ebatı 22″ Ekran Formatı 16:9 Görüntü Çözünürlülüğü 1920 x 1080 Pixel Video Formatı Full HD (1920×1080) Görüntü Teknolojisi LED HDMI 1x HDMI USB 1x USB Ses Çıkışı 5W (2,5 W + 2,5W) 3D Yok Dahili Wi-Fi Yok Dahili Uydu Alıcı Var Smart TV Yok Renk Siyah Aksesuarları Uzaktan kumanda, Uzaktan Kumanda İçin Pil Kurulum Bilgisi Kurulum Ücretli (Televizyonlarda kurulum ilgili servis tarafından yapılması gerekmektedir ve ürün servis tarafından açılmalıdır) Garanti 24 Ay Garanti (Vestel 444 4 123) Teslimat Bilgileri En geç 11 Haziran Salı günü kargoya verilir. * Ürün teslimatı sırasında, ürününüzü teslim alırken kargo personeli eşliğinde lütfen kontrol ediniz, herhangi bir problem varsa muhakkak tutanak tutturunuz.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani