ZOLO EYEWEAR 1088 AMERİCAN POLARİZE PİLOT GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

/ / Favorilere Ekle 9

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-257689
Ayrıntılar  LÜTFEN KALİTESİZ ÇİN MALI ÜRÜNLERLE KIYASLAMAYINIZ 2 YIL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OPTİPORT GÖZLÜK TARAFINDAN GARANTİ ALTINDADIR Sattığımız tüm ürünler Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylıdır. CE Belgeli 2 yıl Garantilidir Güneşin göze zarar veren ışınları ultra-viyoleyi %100 engeller, sağlıklı bir görüş sağlar. UV400 filtrelidir ZOLO  EYEWEAR  TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OPTİPORT EUROPE GARANTİSİ ALTINDADIR! Zolo Eyewear, mağazalarda inanılmaz yüksek fiyatlara satılan güneş gözlüklerine alternatif bir marka olarak yaratıldı. Felsefesi çok basit: Herkesin yüzüne taktığında stilini yansıtan kaliteli bir gözlüğü olmalı. Ama bunu yaparken bütçe sarsılmamalı! ÜRÜNLERİMİZ  %100 ORJİNAL ADINIZA FATURALI  TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ TARAFINDAN 2 YIL GARANTİLİDİR! DEĞİŞİM VE İADE ‘MEMNUN KALMADIĞINIZ YÜZÜNÜZE UYMAYAN ÜRÜNDE 14 GÜN İÇERİSİNDE  ÜCRETSİZ İADE HAKKINIZ MEVCUTTU
     

En Hesaplı Fiyat
149.90TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar  LÜTFEN KALİTESİZ ÇİN MALI ÜRÜNLERLE KIYASLAMAYINIZ 2 YIL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OPTİPORT GÖZLÜK TARAFINDAN GARANTİ ALTINDADIR Sattığımız tüm ürünler Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylıdır. CE Belgeli 2 yıl Garantilidir Güneşin göze zarar veren ışınları ultra-viyoleyi %100 engeller, sağlıklı bir görüş sağlar. UV400 filtrelidir ZOLO  EYEWEAR  TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OPTİPORT EUROPE GARANTİSİ ALTINDADIR! Zolo Eyewear, mağazalarda inanılmaz yüksek fiyatlara satılan güneş gözlüklerine alternatif bir marka olarak yaratıldı. Felsefesi çok basit: Herkesin yüzüne taktığında stilini yansıtan kaliteli bir gözlüğü olmalı. Ama bunu yaparken bütçe sarsılmamalı! ÜRÜNLERİMİZ  %100 ORJİNAL ADINIZA FATURALI  TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ TARAFINDAN 2 YIL GARANTİLİDİR! DEĞİŞİM VE İADE ‘MEMNUN KALMADIĞINIZ YÜZÜNÜZE UYMAYAN ÜRÜNDE 14 GÜN İÇERİSİNDE  ÜCRETSİZ İADE HAKKINIZ MEVCUTTUR.’ Teslimat Bilgileri En geç 20 Haziran Perşembe günü kargoya verilir.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani