urunilani.com hoşgeldiniz!

Xiaomi Mi Drone resmen tanıtıldı!

Xiaomi Mi Drone resmen tanıtıldı!

Xiaomi firması akıllı telefon dışındaki teknoloji alanlarında da kendini göstermeye çalışıyor. Tanıttığı fiyat –performans akıllı telefonlarla popüler olan Çinli Xiaomi firması, hava temizleyicileri, aksiyon kameraları ve giyilebilir teknoloji gibi ürünlerinden sonra şimdi de bir drone tanıttı.

Daha önceden tanıtılacağını duyurduğumuz Xiaomi Mi Drone bugün resmen tanıtıldı. İlk bakışta, Mi Drone normal bir quadcopter’den çok farklı değil. Mi Drone tam dönebilen 4K kamera ve bir vizör ile kullanmak için Xiaomi akıllı telefon tutucusuna sahip. Ayrıca 1080p kamera ile ucuz bir versiyonu da satışa sunulacak. Mi Drone gerçekten yenilikçi özelliklere sahip ve ekstradan bazı bölümler de ekleyebilirsiniz. Drone’a kolayca pratik modüller sağlayabilirsiniz. Kamera modülünü yanı sıra rotorları da ayırabilirsiniz.   

Xiaomi Mi Drone 5100 mAh pil gücüne sahip. İyi haber ise Xiaomi Mi Drone’un fiyatlarının diğerleri ile kıyaslandığında gerçekten uygun olmasıdır. 4K kamera ile donatılmış Mi Drone 460$  (3,000 yuan), 1080p kamera ile donatılmış Mi Drone ise  380$ (2,500 yuan) fiyata satılacak.

Xiaomi Mi Drone şimdilik Çin’de satışa sunulacak ve diğer pazarlara gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.    

Sonraki sayfalarda Xiaomi Mi Drone’a ait görselleri inceleyebilirsiniz.    

KAYNAK : http://teknolojioku.com/haber/xiaomi-mi-drone-resmen-tanitildi-35728.html