urunilani.com hoşgeldiniz!

Xiaomi Yakında Akıllı Saatini Duyuracak!

Xiaomi Yakında Akıllı Saatini Duyuracak!

Çin pazarında Huawei’den sonra ikinci şirket konumundaki Xiaomi, teknoloji sektöründe statüsünü arttırmak adına girişimlerini sürdürüyor. 2010 yılında kurulan Xiaomi, ürün kataloğunu çeşitlendirmek adına, akıllı saat çözümünü duyurmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Band 2 Satışa Sunuldu

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu uygun fiyatlı akıllı bileklik Mi Band 2 için ön sipariş…

Xiaomi akıllı saatini duyuracak

Teknoloji sektöründe yükselişini devam ettiren Xiaomi, kısa bir süre önce Mi Max, Mi Band 2 çözümlerinin tanıtımını gerçekleştirmişti.

İnsansız hava aracı drone ürününü de tanıtan şirket, ürün kataloğunu genişletme adına çalışmalarına devam ediyor.

Çin pazarının tanınan analistlerinden biri olan Pan Jiutang, Çin merkezli şirketin yakın bir gelecekte giyilebilir teknolojiler kapsamındaki ürünü akıllı saati duyuracağını belirtti.

Kullanıcıların şirketin yeni ürünü ile tanışmaları için ise 2016 yılının üçüncü ya da dördüncü çeyreğine kadar beklemeleri gerekmediğini sözlerine ekledi. Yani şirket, bu ay içerisinde akıllı saat çözümünü duyurabilir.

Jiutang teknik özellikleri hakkında detay vermekten kaçındığı ürünün fiyatına ilişkin ise kısa bilgiler vermeyi tercih etti.

Android Headlines’da yer alan habere göre ürünlerin, 999 Yuan(152 dolar), 1599 Yuan(243 dolar)dan başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında Xiaomi’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı Hugo Barra, 2016 yılının ikinci yarısında akıllı saat ürününü tanıtacaklarını dile getirmişti.

:: Xiaomi’nin akıllı saat ürününü genel yayın politikasına aykırı olarak Avrupa pazarında satışa sunacağını düşünüyor musunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/xiaomi-akilli-saat-uretiyor-72202