urunilani.com hoşgeldiniz!

Yeni Gear VR Ön Siparişe Sunuldu!

Yeni Gear VR Ön Siparişe Sunuldu!

Samsung, geçtiğimiz hafta düzenlediği Unpacked etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’nin yanı sıra, popüler sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ın yeni versiyonunu tanıttı. Yenilenen Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü önceki modellere göre tasarımsal anlamda rengi dışında ciddi bir fark içermiyor. 

Yeni Samsung Gear VR Tanıtıldı!

Samsung bugün düzenlediği Unpacked etkinliğinde yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7 haricinde…

96 derece olan görüş açısının, 110 dereceye çıkarıldığı yeni Gear VR, USB Type-C girişi ile gelirken cihaz uyumluluğu konusunda oldukça bol seçenek sunuyor.

Amazon Ülkemize Kargo Seçeneği Sunuyor!

Yeni Gear VR’ı satın almak isteyen kullanıcılar bugün itibariyle Amazon üzerinden ön sipariş verebiliyorlar. Ön sipariş veren kullanıcılara ürünler 19 Ağustos itibariyle gönderilmeye başlanacak.

Bazı ürünlerin ülkemize gönderimini sağlayan Amazon, Samsung Gear VR Latest Edition olarak adlandırdığı bu ürünü de ülkemize gönderiyor. Eğer yeni Gear VR’ı Amazon üzerinden satın almak istiyorsanız, 99.99 dolar ürün ücretinin yanı sıra 22.04 dolar olan gümrük ve kargo ücretini ödemeniz gerekiyor.

Yani Gear VR’ı satın almak istediğinizde 360 TL gibi bir ücretle karşılaşıyorsunuz. Ancak ürünü satın aldıktan sonra gümrükte sorun çıktı vs. derdi olmadan tek yapmanız gerekenin, kargonun kapınıza kadar gelmesini beklemek olduğunu belirtmek isteriz.

:: Yeni Gear VR’ın fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/yeni-gear-vr-on-siparise-sunuldu-74327