urunilani.com hoşgeldiniz!

AnTuTu, En Güçlü Telefonları Açıkladı

AnTuTu, En Güçlü Telefonları Açıkladı

Mobil ekosistemde en iyi performans ölçüm araçlarından biri olarak gösterilen AnTuTu, Mayıs 2016’nın en güçlü telefonlarını açıkladı. Listenin büyük bölümüne Snapdragon 820 işlemcili modeller oluşturuyor.

Qualcomm’un dört adet Kyro çekirdekten oluşan yeni nesil işlemcisi, gösterdiği performans itibariyle üst seviye mobil cihazlarda tercih edilen ilk işlemci olmayı başardı. 

Kaçırmamanız Gereken 10 Teknoloji Haberi

Geride bıraktığımız haftada gelişen en önemli 10 haberi, bu videoda sizler için özetledik. Geriye…

Apple’ın A9 işlemcisinden güç alan telefonları iPhone 6s ve iPhone SE de ilk 10 içerisinde yer bulurken, MediaTek Helio X25 ve Kirin 950 işlemcili iki model de yine en güçlü telefonlar arasına isimlerini yazdırmayı başarıyor.

Alt bölümde ve sonraki sayfalarda 1-31 Mayıs tarihleri arasında AnTuTu testinde en iyi performansı ortaya koyan telefonlara göz atabilirsiniz.

10-Honor V8

5.7 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip Honor V8’in işlemci biriminde sekiz çekirdekli Kirin 950 yongaseti yer alıyor. Telefonun bellek birimi ise 4GB RAM/32GB depolama şeklinde.

Çift Kameralı Honor V8 Tanıtıldı

Huawei çift arka kameraya sahip telefon tanıtımlarını sürdürüyor. Şirketin yeni telefonu Honor V8…

9-Meizu Pro 6

5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip Meizu Pro 6’nın işlemci biriminde 10 çekirdekli Mediatek MT6797T Helio X25 yongaseti yer alıyor. Telefonun bellek birimi ise 4GBRAM/32GB dahili depolama şeklinde.

Meizu Pro 6 İnceleme

Başarılı tasarımı ve 10 çekirdekli işlemcisi ile dikkatleri çeken Meizu Pro 6 incelemesi ile…

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/antutu-en-guclu-telefonlari-acikladi-72143