urunilani.com hoşgeldiniz!

HAKKIMIZDA

Amacımız;

Bütün internet kullanıcılarını ürün ilanları için tek bir platforma toplamak!

Üyelerimiz,Türkiye’deki büyük online satış platformlarındaki( gittigidiyor.com, sahibinden.com, n11.com vs gibi )veya Sosyal Medyadaki ( facebook, twitter, instagram vs.gibi ) ürün ilanlarını veya kendi şahsi mağazalarındaki ürün ilanlarını sitemize ekleyerek satış şanslarını ikiye katlayabilirler.

Ürün ilanından kastımız; Emlak, Gayrimenkul,Taşınmaz ve Kanunen Suç Sayılan ürünler vs gibi ilanlar hariç bütün ilanları ( Otomobil ilanları dahil ) platformumuza ücretsiz verebilirsiniz.

“ÜCRETSİZ İLAN EKLEME” hizmetimizle sınırsız** ilan ekleyebilir ve ilanınızı “90 günlük” limitlerle tamamen “ÜCRETSİZ” listeleyebilir,ilan süreniz bittikten sonra isterseniz “90 gün” tekrar ek süreyle listeleyebilirsiniz!

Platformumuz tamamen “ÖZGÜR bir PLATFORM”dur.


**Mart 2015 tarihi itibariyle “hangisihesapli.com” adı altında yayına başlamıştır.

**Ocak 2017 tarihi itibariyle “Hesaplı Alışverişi Seviyorum! ve Hesaplı Alışveriş İçin Buradayım! sloganlarıyla sitemizi tekrar revize ettik!

**Ocak 2018 tarihi itibariyle alan adımızı “urunilani.com” olarak değiştirdik! Ve sitemizi tamemen “ürün ilanı” üzerine revize ettik!

**Ağustos 2019 tarihi itibariyle web sitemizi “yepyeni tasarımıyla”  yeniledik ve siz ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk! 

Saygılarımızla,

Urunilani.Com Ekibi

bilgi[at]urunilani.com