urunilani.com hoşgeldiniz!

Casper’dan Karne Hediyesi!

Casper'dan Karne Hediyesi!

Casper, 25’inci yılını kutladığı bu yıl, karne alan öğrencileri en mutlu yaz tatilini yaşatıyor. Öğrencilere verilebilecek karne hediyelerinden biri olan Casper VIA S7; 7 inç ekranı, Intel Atom işlemcisi, 16 GB depolama kapasitesi ve uygun fiyatı ile ailelerin dikkatini çekiyor.

3G desteği de sunan Casper VIA S7, bu sayede her yerde mobil interneti kullanarak sürekli çevrimiçi olmayı sağlıyor. Tablet bilgisayar GPS, Bluetooth ve Wi-Fi gibi özellikleriyle de öne çıkıyor.

Bir öğrenciye verilebilecek diğer karne hediyelerinden biri olan Casper Nirvana C700 dizüstü bilgisayar; isteğe bağlı olarak altıncı nesil Intel Core i5 ya da i7 işlemci kullanıyor. Windows 10 Home işletim sistemi ile gelen bilgisayar, alüminyum alaşımlı iç gövde, kristal ses teknolojisi, 15.6 inç büyüklüğündeki ekran ve 1 TB’a kadar depolama imkanı sunuyor.

Nirvana C700 incelemesi

Casper’ın güncel donanımıyla dikkat çeken yeni 15.6 inçlik yeni notebook modeli Casper Nirvana…

Casper Nirvana C700, öğrencilerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir performansa sahip. Oyun oynamak isteyen öğrencilerin beklentilerini de karşılayabilen dizüstü bilgisayar, yine seçimli olarak GeForce 840M ya da GeForce 940M ekran kartı ile alınabiliyor. Bu sayede hem okul hem eğlence amacıyla kullanılabiliyor.

:: Casper’ın tablet ve bilgisiyarlarını beğeniyor musunuz?

 

KAYNAK : http://shiftdelete.net/casper-nirvana-c700-via-s7-tablet-karne-hediyesi-72511