urunilani.com hoşgeldiniz!

Galaxy A9 Pro (2016) Dünyaya Açılıyor!

Galaxy A9 Pro (2016) Dünyaya Açılıyor!

Samsung bu yıl yenilediği Galaxy A serisi akıllı telefonların arasına bir yenisini daha ekleyerek, orta üst seviye Galaxy A9 Pro (2016) phablet modelini Mart ayında Çin’de satışa sunmuştu.

Samsung Galaxy A9 Pro (2016) Tanıtıldı!

Samsung’un orta üst segmente hitap eden yeni akıllı telefonu Galaxy A9 Pro resmen duyuruldu….

Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen Galaxy A9 Pro‘nun dünya genelinde satışa sunulacağı öğrenilmiş ve hatta Polonya’da bulunan bir tedarikçi ön siparişleri kabul etmeye başlamıştı.

Galaxy A9 Pro’nun Bluetooth Sertifikası Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Hindistan’ın ithalat/ihracat veritabanı Zauba’da, Galaxy A9 Pro’nun uluslararası versiyonu olan Samsung SM-A910F’in ortaya çıkmasının ardından cihaz bu kez Bluetooth sertifikası ile görüldü.

Ne yazık ki, SM-A910F modelinin teknik özellikleri ve fiyatı hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılabilmiş değil. Ancak tahminler, cihazın yine Qualcomm’un Snapdragon 652 işlemcisinden güç alacağı yönünde.

6 inç boyutunda Full HD ekrana sahip olması beklenilen cihazın, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile geleceği söyleniyor. Çin’de satılan versiyon ile aynı şekilde 5000 mAh gibi oldukça geniş bir batarya kapasitesine sahip olacak telefon, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle kutudan çıkacak.

:: Galaxy A9 Pro ülkemizde satılırsa satın almak ister misiniz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-a9-pro-2016-dunyaya-aciliyor-71752