urunilani.com hoşgeldiniz!

Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı

Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’un ilgiyle beklenen yeni nesil amiral gemisi telefonu Galaxy Note 7‘nin tanıtım tarihi belli oldu. Galaxy Note 7, selefi Note 5’e göre yaklaşık iki hafta daha erken tanıtılacak. 

Galaxy Note 7, 2 Ağustos‘ta New York’ta düzenlenecek Unpacked 2016 etkinliği kapsamında görücüye çıkacak. Etkinlik Türkiye saatiyle 16.00’da başlayacak. Etkinliğe ilişkin daha fazla detay için alt bölümdeki haberimize göz atabilirsiniz. 

Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi Netleşti

Son dönemlerin en çok konuşulan telefonlarından biri olan Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihi resmi…

Neden Galaxy Note 7?

Samsung, Galaxy Note 7, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge serisinde tamamlayıcı rolü üstlenerek ürün portföyünü birleştirecek. İkincisi ise Galaxy Note 7, Galaxy S serisiyle isimlendirme noktasında yaşanan karışıklığa son verecek.

Galaxy Note 7 tasarım

Galaxy Note 7 tasarımını gösteren basın görüntüleri nihayet yayınlandı. Daha önce üst seviye birçok akıllı telefonu aylar öncesinden kullanıcılara gösteren popüler sızıntı kaynağı @evleaks, bu defa Galaxy Note 7 modeline ait ilk görüntüleri ortaya çıkardı. 

Galaxy Note 7’nin de tasarımını gözler önüne seren sızıntılar, telefonun büyük oranda Galaxy S7 edge modeline benzeyeceğini gösteriyor. Ayrıca gelen görüntüler Galaxy Note 7’nin sadece kavisli ekrana sahip modelinin olacağını gösteriyor. 

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-ozellikleri-ve-fiyati-72107