urunilani.com hoşgeldiniz!
Gear S3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Gear S3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Döndürülebilir çerçeveye sahip Gear S2 son dönemin iz bırakan akıllı saatlerden biri oldu. Geçen yıl yaz döneminde tanıtılan Gear S2’nin ürün döngüsü tamamlanmak üzere. Bu noktada gözler Gear S3 modeline çevrilmiş durumda.

Samsung bir süredir sızıntılar eşliğinde gündeme gelen Gear S3 akıllı saati resmen doğruladı. Güney Koreli teknoloji devi 2-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek IFA 2016 etkinliğinde Gear S3 akıllı saati sergileyeceğini açıkladı.

Apple Watch 2 Özellikleri Nasıl Olacak?

Apple Watch 2’nin özellikleri için ilk bilgiler geldi. Apple Watch 2, beklentileri bu sefer…

Gear S3 etkinlikten bir gün önce 1 Eylül’de düzenlenecek basın etkinliği kapsamında tanıtılacak.

Gear S2’dek gibi yuvarlak kasa ve döndürülebilir çerçeve tasarım anlayışını sürdürecek Gear S3’te ek olarak GPS bağlantı özelliği yer alacak.

Gear S3 ayrıca selefinden daha gelişmiş izleme yetenekleri sunacak. Bu özelliklerin başında yükseklik ölçer, basın ölçer ve hız ölçer geliyor.

Tizen işletim sistemiyle çalışacak Gear S3’te daha büyük bir ekranın yer alacağı gelen haberler arasında.

Gear S3 ClassicGear S3 Explorer ve Gear S3 Frontier şeklinde üç farklı model olarak tasarlanan akıllı saatte, Explorer ve Frontier sürümleri daha çok spor odaklı bir yaşamı tercih eden kullanıcılara yönelik olacak.

Ek olarak Gear S3’te Gear S2’ye göre daha verimli çalışan bir pil, daha fazla işlevsellik ve tabii ki daha güçlü donanımların yer alacağını söyleyebiliriz.

:: Samsung Gear S3 akıllı saatten neler bekliyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gear-s3-tanitim-tarihi-belli-oldu-74334