urunilani.com hoşgeldiniz!

Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs

Haftanın Mobil Oyunları - 22 Mayıs

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

Haftanın Mobil Oyunları – 15 Mayıs

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz….

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.

Stickman Soccer 2016

Haftanın futbol odaklı oyunu olan Stickman Soccer 2016, eğlenceli yapısı ile dikkatleri çekiyor. Spor kategorisinde yer alan Stickman Soccer 2016Djinnworks GmbH firması tarafından geliştirildi.

55 MB büyüklüğünde olan Stickman Soccer 2016, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Stickman Soccer 2016 oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: Stickman Soccer 2016 oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/haftanin-mobil-oyunlari-22-mayis-71738