urunilani.com hoşgeldiniz!

HP ve Microsoft ortak telefon mu geliştiriyor?

HP ve Microsoft ortak telefon mu geliştiriyor?

Beklenen başarıyı bir türlü yakalamayan ve piyasanın arka planında kalan Windows 10 işletim sistemine sahip olan telefonlar, ne yazık ki rakipleri iOS ve Android’in oldukça gerisinde kaldılar.

HP Elite X3 Özellikleri

Akıllı telefon pazarında tekrar aktif olmak isteyen HP’nin uzun süredir beklenen Elite x3 modeli…

HP ve Microsoft’un mutfağından ortak bir eser

Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre HP ve Microsoft, ortak bir Windows 10 Mobile cihaz üzerinde çalıştığı ve bunun için ekip topluyor. Henüz yetkililerden resmi bir açıklama yapılmasa da HP ve Microsoft’un ortaklığında geliştirilecek telefonunun çıkış tarihi ise 2017 olarak bekleniyor.

HP, akıllı telefon sektöründen elini çekmek iste de bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü HP Elite X3 Windows 10 Mobile akıllı telefonunun devamı için Microsoft’la anlaşmış olabilir. Eğer ortaya atılan söylentiler doğruysa MWC 2017’de yeni bir HP cihazı ile karşılaşabiliriz.

Ne yazık ki, söylentilerle ortaya çıkan HP ve Microsoft’un ortaya çıkan akıllı telefonunun özeliğiyle ile ilgili hiçbir bilgi paylaşılmadı. Yeni çıkacak cihaz Elite X3’ün yerine geçecek olursa, tahminen 6-8 GB RAM, 64 GB dâhili depolama alanı ve yeni nesil Qualcomm Snapdragon 835 işlemciye sahip bir akıllı telefon ile karşı karşıya kalabiliriz.

::HP, Microsoft ortaklığı ile başarıya ulaşabilecek mi?

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/hp-ve-microsoft-ortak-telefon-mu-gelistiriyor-77056