urunilani.com hoşgeldiniz!

HTC U Play Tanıtım Videosu Sızdırıldı

HTC U Play Tanıtım Videosu Sızdırıldı

HTC tarafından yakında tanıtılması beklenen yeni U Play modelinin resmi videosu basına sızdırıldı.

HTC tarafından 2017 yılında en az üç yeni telefon modelinin tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bunlardan en az ikisinin şirketin yeni U serisi telefonları olacağına dair söylentiler var. Şirket içinde HTC Ocean kod adıyla bilinen HTC U Play modelinin de 12 Ocak tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor.

HTC U Play modeline ait olduğu ve resmi tanıtım için hazırlandığı iddia edilen bir video kısa süre önce internete sızdırıldı. Videoda genç bir çift HTC telefonu kullanırken görülüyor. Ancak esas ilginç olan, telefonu nasıl kullandıkları.

Remember the HTC Ocean? (https://t.co/q5ghm3vQ8Z) pic.twitter.com/GtpqowETjM

— Evan Blass (@evleaks) January 8, 2017

Bu videodan anlaşıldığı kadarıyla, HTC bu yeni modelinde ekranın iki tarafındaki çerçeveleri etkileşimli olarak tasarlamış. Ekrana dokunmadan, doğrudan çerçeveye dokunarak ekranı kaydırmak ve uygulamaları kullanmak mümkün olabiliyor. Bu teknoloji ilk bakışta çok basit görünse de, ekranı kullanmayı çok kolaylaştırabilir.

 

 

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ Pocket var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1024 ) { /* large monitors */ document.write(”); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width < 1024 ) { /* portrait tablets */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width < 768 ) { /* Phones */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); }

KAYNAK : https://www.technopat.net/2017/01/09/htc-u-play-tanitim-videosu-sizdirildi/