urunilani.com hoşgeldiniz!

Kız Çocuklarını Büyüleyecek 5 Hediye Önerisi
no image

Kız Çocuklarını Büyüleyecek 5 Hediye Önerisi

main

Kız çocukları için hediye alırken Barbie’den öteye gidemiyor, “Zaten tüm bu mutfak setlerini aldım, daha ne alayım?” diye soruyorsanız, çok yanlış bir yolda ilerliyorsunuz demektir. Biraz gündemi takip etmelisiniz. Kız çocuklarını büyüleyecek, akıllarını başlarından alacak o kadar güzel hediyeler var ki, oturup siz de oyun oynamak isteyebilirsiniz. Birbirinden özel hamur malzemeleri, kuaför seti, çılgınlar gibi dans eden peluş oyuncaklar sizi bile saatlerce oyun oynamaya itebilir. Kız çocuklarının sevinçten çıldırmasını sağlayacak 5 hediyeyi bir araya getirdik.

1. Hamurdan Cupcake

Kız çocukları annelerinin mutfakta ne yaptığını çok merak ederler. Bu yüzden her zaman yemek yapmaya, sofra kurmaya hevesli olurlar. Birbirinden eğlenceli hamur oyunlarına sahip Playdoh, mutfağı seven kız çocukları için Cupcake Festivali setini çıkardı. Görünce sevinçten boynunuza sarılacak. Bizden söylemesi.

2. Eller Yukarı!

Köpük balon tabancası her kız çocuğunun hayallerini süsler. Etrafa renkli ve parıldayan balonlar saçmasını sağlayan köpük balon tabancası, alabileceğiniz en güzel hediyelerin başında geliyor. Ortalığı biraz kirletebilen bir oyuncak olsa da, yüzlerindeki sevinci görmek her şeye değer.

3. İttir Git!

Scooter hem erkek hem de kız çocukları için muazzam bir hediye. Hafta sonu ailece yaptığınız tüm aktivitelere dâhil edebileceğiniz kadar taşıması da kolay bir oyuncak. Çocuğunuza dengeyi, el-göz koordinasyonu kurmayı öğreten scooter için kask almayı unutmayın.

4. Yazı Tahtası

Çocuklar için anne ve babadan sonra ilk rol modeli öğretmendir. Mutlaka bir sürü “Büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna “Öğretmen.” diyerek cevap verirler. Tam bu zamanlarda bir yazı tahtası harika bir hediye olacaktır.

5. Tasarımcı Minikler

Konumuz tekrar oyun hamurları ama bu sefer marka Dohvinci! Kız çocuklarını tasarım ve sanatla buluşturan, birbirinden güzel modellerde takılar, resimler yapmalarını sağlayan Dohvinci’nin her ürünü normalden biraz daha fazla sıvı hamur içeriyor. Özel hamur tabancası da tasarım sırasında ince çizgiler çizmelerini, detayları ortaya çıkarmalarını sağlıyor. El becerisinin gelişmesi açısından oldukça etkili olan eğitici oyuncak Dohvinci, mutluluktan delirmesini sağlayacak!