urunilani.com hoşgeldiniz!

Samsung Gear S2 güncellemesinde sorun

Samsung Gear S2 güncellemesinde sorun

Samsung tarafından Gear S2 akıllı saatlerdeki Gear Yöneticisi uygulaması için sunulan güncelleme sorunlarla beraber geldi. Gear S2’nin kolayca yönetimi için sunulan Gear Yöneticisi uygulamasına gelen güncellemenin yeni özellik, geliştirmeler ve genel hata düzeltmelerine sahip olmak isteyen kullanıcılar bir hata ile karşı karşıya kaldılar.

Yeni Gear S3 Modelleri Tanıtıldı!

Samsung, uzun bir süredir merakla beklenilen yeni akıllı saatleri Gear S3 Classic ve Gear S3…

Samsung Gear S2 akıllı saat güncellemesinde hata

Gear S2 akıllı saat için sunulan güncellemedeki hatanın çok ciddi değil ancak biraz can sıkıcı olduğunu söyleyebiliriz. Gear Yöneticisi güncellemesinin kurulumdan sonra yaşanan hata e-posta bildirimleriyle ilişkili.

Güncelleme sonrası Gear S2 kullanıcılarının, gelen e-posta bildirimlerinin önizlemelerine ulaşamadığı ifade ediliyor. Kullanıcıların, bu önizlemeleri görmesine güvenlik sebebiyle izin verilmediğine dair bir uyarı ile karşılaştıkları belirtiliyor. Bu durumdan önceyse kullanıcıların gelen e-postaların tarih, saat ve konusunu görebildikleri açıklanıyor.

Şu anda bu sorunun oldukça yaygın olduğunun altı çizilirken, bazı kullanıcılarda ise e-posta hesaplarının mesajları düzgün şekilde gösterebildiği ancak bu sefer de Exchange hesaplarında sorun yaşadığı belirtiliyor.

Konuyla ilgili Samsung cephesinden henüz resmî bir açıklama yapılmış değil. Öte yandan yeni bir güncelleme ile bu sorunun en kısa sürede çözüleceğini tahmin ediyoruz.

:: Samsung Gear S2 akıllı saatinizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-gear-s2-guncellemesinde-sorun-76602