urunilani.com hoşgeldiniz!

Sony Xperia C6 geliyor!

Sony Xperia C6 geliyor!

Onleaks, Sony Xperia C6’nın 3D Render Görselini; Takipçileriyle paylaştı.

Sony Xperia C6 geliyor!

Yeni Xperia C6, bu yıl Mobil Dünya Kongresi: “MWC 2016”da tanıtılacak. Sony Xperia C5’e benzeyen tasarımı ile yeni model dikkat çekiyor.

Xperia C6’nın Çerçevesiz Ekrana sahip olacağı da paylaşılan Görselle ortaya çıkmış oldu. Sony Xperia C6’nın teknik özellikleri hakkında şimdilik herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

İddialara göre 5.5 inç büyüklüğünde Ekran: “1920×1080” Çözünürlüğünde Full HD IPS LCD Paneline sahip olacak. Xperia C6’nın; 2 GB veya 3 GB Ana Belleğe sahip olacağı söylendi.

16 GB Dâhili Depolama Alanını; Micro-SD Kart Girişi ile daha da arttırabilirsiniz. Xperia C6’nın Arka Kamerası 13 Megapiksel Çözünürlüğe sahip olacak.

Ön Kamera 5 Megapiksel Çözünürlüğüne destek verecek. Sony, bir süredir kötü bir Mâli Tablo çizse de son dönemde Xperia serisini; yeni Modellerle canlı tutmayı başardı.

Gelen bilgilere göre 2015 yılının 4. Çeyreğinde Sony; 1 Milyar Dolar kâr açıklaması yapmıştı. Japonyalı Teknoloji Devi Sony’nin yatırımlarının karşılığını alması bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak: Mynet