urunilani.com hoşgeldiniz!

Suya Dayanıklı En İyi Telefonlar

Suya Dayanıklı En İyi Telefonlar

Mayıs ayında olmamıza karşın kavurucu sıcakları hissetmeye başladık. Birçoğumuz şimdiden yaz döneminde gerçekleştireceğimiz tatilin planlamasını yapıyoruz. Yaz tatili denince de tabii ki akla deniz, kum, sahil ve havuzdan başka bir şey gelmiyor.

En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar

Yeni akıllı telefonlar, gelişmiş kamera özellikleriyle fotoğraf ve video çekmek için çoğu zaman…

Sıcak havalarda serinlemek için deniz kenarı ve havuzlara akın edeceğiz. Bir yandan serinlerken diğer taraftan eğlenceli anlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan tüm arkadaşlarımıza göstermenin gayreti içerisinde olacağız. Bu da artık hayatımızda önemli bir konumda olan akıllı telefonların sürekli yanımızda olmamasını zorunlu kılıyor.

Tatilde en son isteyeceğimiz şeyin telefonumuzun suyla temas etmesi olacaktır. Böyle bir durum gerçekleştiği takdirde yüksek bir meblağ ödediğimiz telefonumuzla muhtemelen vedalaşmamız gerekecek.

Ancak suya dayanıklı bir telefonunuz varsa böyle bir kaygıyı taşımayacak, hatta etrafınızdaki insanların meraklı bakışları içerisinde sualtında eğlenceli çekimler bile gerçekleştirebileceksiniz.

Son dönemde özellikle üst seviye akıllı telefonlarda suya ve toza karşı dayanıklılık özelliğini sıklıkla görmeye başladık. Özellikle Sony’nin mobil cihazlarda söz konusu özelliği yaygın şekilde kullandığını görüyoruz. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge de suya dayanıklı yapılarıyla son dönemin dikkat çeken telefonları oldu.

2016’nın En Güçlü Telefonları Açıklandı

AnTuTu kriter testine göre 2016’nın birinci çeyrek dönemine ait en güçlü akıllı telefonlar…

Bu haberimizde mevcut durumda satışta olan suya dayanıklı en iyi telefonları sizler için sıraladık. Alt bölümdeki link aracılığıyla suya dayanıklı en iyi telefonlara göz atabilirsiniz. 

Not: Listede Türkiye’de satılan ve satılacak modellere yer verdik.

Suya Dayanıklı En İyi Telefonlar

Suya Dayanıklı En İyi Telefonlar

:: Suya dayanıklı bir telefon satın almayı düşünüyor musunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/suya-dayanikli-en-iyi-telefonlar-71484