urunilani.com hoşgeldiniz!

Tesla otomatik pilotu ile olduça iddialı!

Tesla otomatik pilotu ile olduça iddialı!

Teknoloji son sürat ilerlemeye devam ediyor. Çocukluğumuzda filmlerden izlediğimiz ve ‘’Yok artık!’’ dediğimiz çoğu teknoloji artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı.

Tesla Model 3 Özellikleri

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Model 3 otomobilini tanıttı. Tesla Model 3 uygun fiyatı ve…

Otomatik sürücü de bu düşlerden bir tanesiydi. Artık çoğu araçta yavaş yavaş karşımıza çıkan otomatik sürücü, Tesla ile başka bir boyuta taşındı. Otomatik sürücü konusunda oldukça iddialı olan Tesla yetkilileri, YouTube üzerinden paylaştıkları videoyla bunu kanıtlamış oldu.

Tesla ile güvenli yolculuklar!

Geçtiğimiz zamanlarda karşımıza otomatik sürücüsü yüzünden ölümcül kaza haberiyle çıkan Tesla,otomatik sürücü programını yeniden gözden geçirerek geliştirdi. Tıpkı bir insanın düşünceleri gibi hareket eden Tesla’nın otomatik sürücüsü bu konuda oldukça iddialı bir duruş sergiliyor.

Tesla Otomatik Pilotu Öldürdü!

Tesla’nın otomobillerinde yer verdiği otomatik pilot, ilk defa sonucu ölüm olan bir kazaya…

Üç perspektiften kamera kaydı alan Tesla sürücüsü, kaydettiği videoda aracın trafik ışıklarınatrafik işaretlerine ve yolda bulunan nesnelere odaklandığını görüyoruz. Böylelikle oluşabilecek kazanın veya aksiliklerin önüne geçen araç videoda gördüğünüz gibi sürücüye oldukça güvenli bir yolculuk imkânı sunuyor.

::Tesla’nın otomatik sürücüsü ne kadar güvenli?

Kaydet

Kaydet

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/tesla-otomatik-pilotu-ile-olduca-iddiali-77097