2 ADET - Limon & Sarımsak & Maydanoz Kürü 1lt. - Emr Kervan

/ / Favorilere Ekle 28

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-254999
Ayrıntılar Hazırlanması Gereken Kürün En Saf Halidir. Üstelik Cam Ambalajı ile Daha Sağlıklı…  Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt 21 Gün Boyunca Gün ışığı Görmeden Özenle Hazırlanmıştır. Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt  iÇERİĞİ: Limon , Sarımsak , Maydonoz ve Zencefil den Oluşmaktadır. Koruyucu ve Tatlandırıcı İçermeyen Kürün En doğal ve Saf Halidir. Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt  Kullanımı: Günde 2 kere Saba-Akşam Aç Karna 1 Çay Bardağının 3 te1 ine Kür eklenir ve üzerine su ilave edilerek kullanılır. Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.   Muhafaza ve Uyarı: Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü nü Serin ve Kuru Yerde. Direk Gün Işığından Uzak Tutarak Mufaza Ediniz.. Teslimat Bilgileri En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir. -HAFTA İÇİ 16.00 ve CUMARTESİ GÜNÜ 12:00’ye KADAR ALINAN SİPARİ
     

En Hesaplı Fiyat
88.90TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar Hazırlanması Gereken Kürün En Saf Halidir. Üstelik Cam Ambalajı ile Daha Sağlıklı…  Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt 21 Gün Boyunca Gün ışığı Görmeden Özenle Hazırlanmıştır. Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt  iÇERİĞİ: Limon , Sarımsak , Maydonoz ve Zencefil den Oluşmaktadır. Koruyucu ve Tatlandırıcı İçermeyen Kürün En doğal ve Saf Halidir. Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü 1lt  Kullanımı: Günde 2 kere Saba-Akşam Aç Karna 1 Çay Bardağının 3 te1 ine Kür eklenir ve üzerine su ilave edilerek kullanılır. Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.   Muhafaza ve Uyarı: Emr Kervan Limon&Sarımsak&Maydonoz Kürü nü Serin ve Kuru Yerde. Direk Gün Işığından Uzak Tutarak Mufaza Ediniz.. Teslimat Bilgileri En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir. -HAFTA İÇİ 16.00 ve CUMARTESİ GÜNÜ 12:00’ye KADAR ALINAN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR. -PAZAR GÜNÜ VE CUMARTESİ GÜNÜ 12:00’den SONRAKİ SİPARİŞLER PAZARTESİ GÜNÜ KARGOYA VERİLMEKTEDİR. -RESMİ TATİLLERDE VERİLEN SİPARİŞLER, İLK İŞ GÜNÜ KARGOYA VERİLİR. İade veya değişim taleplerinde n11 platformu üzerinden talep yapılarak alınan kampanya kodu ile birlikte anlaşmalı kargo firması üzerinden gönderimin yapılması gerekiyor. Aksi taktirde kargo kabul edilmeyecektir.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani