NAZENİM ÇÖREK OTU YAĞI SOĞUK PRES 250 ML 2 ADET %100 SAF

/ / Favorilere Ekle 24

Facebook Twitter LinkedIn Google+

fallback-no-image-255017
Ayrıntılar 500 ML ÇÖREK OTU YAĞI – DOĞAL SOĞUK PRES ÇÖREK OTU YAĞI 2’Lİ İNDİRİM PAKETİ! İNDİRİMLİ FIRSATI KAÇIRMAYIN!    Ankara Şefkat Baharat olarak 20 yıllık tecrübemizle oluşturduğumuz Nazenim Yağları %100 doğal ve yerli tohum kullanılarak soğuk pres yöntemiyle Çörek Otu Yağı üretmektedir. Nazenim Yağları, TR-06-K-040725 Kayıt numarası ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izninde ve onayında üretim yapmaktadır. Üretim iznini temsilen kayıt numaramız ürün şişelerinde yer almaktadır. Kendi tesislerimizde hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen yağlarımız faturalı ve ambalajında hızlı ve ücretsiz kargo fırsatı ile ayağınıza geliyor. – Taze ve yeni üretilmiş Nazenim Yağları- %100 Yerli Tohum- Soğuk Pres- Katkısız- Faturalı- Aynı gün ve ücretsiz kargo – Ürüne Özel Strafor Ambalaj – Koşulsuz İade Garantisi – www.nazenimyaglari.com      
     

En Hesaplı Fiyat
40TL
Satıcıya Git
"Fiyatlar belirli tarih aralığında girilmiştir." Güncel fiyatlar için "Satıcıya Git" butonunu tıklayın.

Ürünler ilgili Sitemiz Kullanıcısı veya Direkt Satıcı ürünleri olabilir.Ürünle ilgili sorularınızı "Satıcıya Git" butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen "Satıcının İnternet Sayfasından" iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Ayrıntılar 500 ML ÇÖREK OTU YAĞI – DOĞAL SOĞUK PRES ÇÖREK OTU YAĞI 2’Lİ İNDİRİM PAKETİ! İNDİRİMLİ FIRSATI KAÇIRMAYIN!    Ankara Şefkat Baharat olarak 20 yıllık tecrübemizle oluşturduğumuz Nazenim Yağları %100 doğal ve yerli tohum kullanılarak soğuk pres yöntemiyle Çörek Otu Yağı üretmektedir. Nazenim Yağları, TR-06-K-040725 Kayıt numarası ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izninde ve onayında üretim yapmaktadır. Üretim iznini temsilen kayıt numaramız ürün şişelerinde yer almaktadır. Kendi tesislerimizde hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen yağlarımız faturalı ve ambalajında hızlı ve ücretsiz kargo fırsatı ile ayağınıza geliyor. – Taze ve yeni üretilmiş Nazenim Yağları- %100 Yerli Tohum- Soğuk Pres- Katkısız- Faturalı- Aynı gün ve ücretsiz kargo – Ürüne Özel Strafor Ambalaj – Koşulsuz İade Garantisi – www.nazenimyaglari.com                                                                   www.nazenimyaglari.com Teslimat Bilgileri En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir.

Ürünü Ekleyen Kullanıcı:

urunilani