urunilani.com hoşgeldiniz!

Volvo Konsept Otomobillerini Tanıttı!

Volvo Konsept Otomobillerini Tanıttı!

İsveçli otomobil üreticisi Volvo, iki yeni konsept otomobilini görücüye çıkarttı. Bir süredir gündemde olan yeni otomobiller, 40.1 ve 40.2 isimleriyle karşımıza çıktı.

Mercedes’ten Yorgunluğu Algılayan Kamyon

Yeni duyurulan Mercedes-Benz kamyonları hakkında firmanın Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü…

İşte yeni Volvo 40 serisi

Modüler CMA platformu üzerine geliştirilen konsept otomobiller, crossover ve hatchback sedan modelden oluşuyor.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan konsept otomobillerden 40.1 içinse gelecekte XC40 olarak karşımıza çıkacağı kuvvetli bir ihtimal olarak dile getiriliyor.

Volvo 40 serisine ait detaylı görseller için tıklayınız.

Önden bakıldığı zaman XC90 modelini hatırlatan 40.1 modelinde LED farlar aracın görünümüne şıklık katarken dik yerleştirilmiş panjur, kontrast renkli tavan, açma kolları gizlenmiş arka kapılar, uzun yapılı LED stoplar ve büyük jantlar modelde dikkat çeken detaylardan.

Volvo 40.2 ise yine 40.1 gibi köşeli hatlara sahip olurken daha geniş bir ön panjur ve daha küçük ön farların kullanıldığı görülüyor.

Yan aynaların yerini kameraların aldığı görülürken panoramik cam tavan Coupe görünümü katan C Sütunu, tampon içerisinde yer alan egzoz çıkışları ve S90’ı andıran LED stop lambalar tüm gözleri otomobilin üzerine topluyor.

Volvo’nun bu yeni seride dizel, hibrit ve tamamen elektrikli motorlar kullanması muhtemel gözüküyor. Bakalım Volvo gelecekte bize neler sunacak?

:: Volvo 40.1 ve 40.2 hakkındaki düşünceleriniz neler?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/volvo-40-serisi-konsept-otomobillerini-tanitti-71731