urunilani.com hoşgeldiniz!

Xiaomi Mi 6’da hangi işlemci kullanılacak?

Xiaomi Mi 6'da hangi işlemci kullanılacak?

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi‘nin, uygun fiyatına rağmen yüksek performans sunan amiral gemisi Xiaomi Mi 5 dünya genelinde ve ülkemizde büyük ilgi görüyor.

Xiaomi Mi 6 hazırlıkları başladı

Xiaomi, gelecekteki Mi 6 akıllı telefonu için sunduğu donanım seçenekleriyle şimdiden nabız…

Xiaomi aynı satış başarısını yeni amiral gemi modelinde de devam ettirmek isterken, dün Oppo Find 9‘un Mart ayında Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi ile birlikte piyasaya sürüleceğine dair bazı haberler ortaya çıkmıştı.

Snapdragon 835 kullanan ilk Çinli üretici Xiaomi olacak!

iSuppli firmasında çalışan bir analist tarafından yapılan açıklama, Oppo hakkında ortaya çıkan çıkan iddiaları yalanlar nitelikle oldu. Zira, analist Kevin Wangkişisel Weibo hesabında yaptığı açıklamada Snapdragon 835’ten güç alan ilk Çin üretimi cihazın Xiaomi Mi 6 olacağını belirtiyor.

Ayrıca analist, Xiaomi Mi 6’nın Samsung Galaxy S8‘in uluslararası piyasada satışa sunulması ile aynı zamanda piyasaya çıkacağını belirtiyor. Çinli üreticinin Samsung ile aynı zamanda yeni amiral gemisini duyurması, çok riskli bir karar gibi görünüyor.

Ancak, diğer bir yandan kullanıcıların karşısına Galaxy S8 ile benzer özelliklere sahip olan uygun fiyatlı bir alternatif ile çıkılması, başarılı bir satış politikası yakalanmasını sağlayabilir.

:: Xiaomi Mi 6’dan beklentileriniz neler?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/xiaomi-mi-6-snapdragon-835-ile-gelecek-77241