urunilani.com hoşgeldiniz!

Yeni iPad modelleri ne zaman tanıtılacak?

Yeni iPad modelleri ne zaman tanıtılacak?

Akıllı telefon pazarında farklı üreticilerin oldukça başarılı ürünlerini görmemize rağmen, tablet cephesinde Apple’ın iPad modelleri ile diğer üreticilerin karşısında büyük bir üstünlük kazandığı tartışılmaz bir gerçek.

iPad Pro İnceleme

Apple’ın 12.9 inçlik dev tableti iPad Pro modelini inceliyoruz. Bakalım iPad Pro bizlere neler…

iPad Mini modelleri ile kullanıcılara taşınabilirlik konusunda büyük bir avantaj sağlayan Curpetino merkezli teknoloji şirketi, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu iPad Pro ile tablet pazarında özellikle performans anlamında büyük bir çığır açtı.

Apple, üç yeni iPad Pro modeli tanıtacak!

Barclays şirketinin analistleri Christopher Hemmelgarn, Blayne Curtis, Jerry Zhang ve Thomas O ‘Malley’e göre Mart ayında, 9.7 ve 12.9 inç ekran boyutuna sahip olan iPad Pro modellerini yenileyecek olan Apple, bunlara ek olarak 10.9 inçlik çerçevesiz bir iPad Pro modelini daha tanıtacak.

Yani analistlere göre Apple, Mart ayında üç yeni iPad Pro modelini duyuracak. Çerçevesiz ekranı ile dikkat çekecek olan yeni 10.9 inçlik iPad Pro’nun 9.7 inçlik model ile aynı boyutta olacağı söyleniyor.

Bu iddiaların kaynağı olarak Apple’ın Asya tedarik zincirini gösteren analistler, çerçevesiz iPad modelinde ana ekran tuşunun yer almayacağını belirtiyorlar.

Ayrıca, firmanın daha uygun maliyetli bir model üzerinde çalışmadığı ve bu nedenle iPad Mini 4 modelini üretmeye ve satmaya devam edeceği analistlerin açıklamaları arasında yer alıyor.

:: Apple’ın iPad Pro serisini beğeniyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/apple-3-yeni-ipad-modelini-tanitabilir-76846