urunilani.com hoşgeldiniz!

Zenfone Max İçin Android 6.0 Yayınlandı

Zenfone Max İçin Android 6.0 Yayınlandı

Geride bıraktığımız ayda Zenfone 2 Laser için Android 6.0 güncellemesini başlatan Asus, güncelleme kapsamına bu defa devasa piliyle dikkat çeken Zenfone Max modelini dahil etti.

Tayvanlı şirketin resmi forum sitesi aracılığıyla duyurduğu habere göre ZC550KL model numarasına sahip Zenfone Max için Android 6.0 güncellemesi dağıtıma sunuldu. Kademeli olarak yayınlanan güncellemenin tüm kullanıcılarla buluşması bir iki hafta sürecektir. 

Akıllı telefonunuzda “Ayarlar>> Hakkında>> Sistem Güncellemesi” yolunu izleyerek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Zenfone Max Android 6.0 güncellemesi neler getiriyor?

13.8.26.31 yapı numarasına sahip ve 1.1GB büyüklüğündeki güncellemeye Google’ın sisteme dahil ettiği gelişmiş uygulama izinleri, Doze Modu sayesinde artan pil verimliliği, güvenlik gelişmelerinin yanında Asus’un da sisteme dahil ettiği bazı gelişmeleri içeriyor. 

Güncelleme sonrası Asus E-posta, Asus Takvim ve Asus Mesajlaşma uygulamaları sistemden kaldırıldı. Kullanıcılar bunun yerine Gmail, Google Takvim ve Google Messenger uygulamalarını kullanacak.

ZenFone Max Artık Daha Güçlü

Asus, ZenFone 2 sahiplerinin uzun bir süredir beklediği Android 6.0 Marshmallow güncellemesini…

Güncelleme sonrası ayrıca tüm uygulamaların microSD karta taşınmasını sağlayan APP2SD uygulama desteği sona erecek. Dolayısıyla güncelleme öncesinde hafıza kartına taşıdığınız uygulamaları dahili depoya taşımanız öneriliyor.

:: Zenfone Max Android 6.0 güncellemesini yüklediniz mi?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/zenfone-max-icin-android-6-0-yayinlandi-72272